Młodszy analityk HR

  • Firma: Polkomtel Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2022-09-26
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KW/MAHR/MA/082022
Opis stanowiska
  • przygotowywanie analiz w zakresie zatrudnienia i wynagrodzeń dla wskazanych obszarów
  • przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych i GUS
  • obsługa PFRON dla wskazanych spółek
  • współpraca przy tworzeniu i rozliczaniu budżetu wynagrodzeń dla wskazanych obszarów
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniach dla pracowników spółki
  • współpraca przy tworzeniu prezentacji z zakresu HR
Wymagania
  • bardzo dobra znajomość programów: Excel, PowerPoint
  • dokładność, rozwinięte umiejętności analityczne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne
Oferujemy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczna
  • pakiet ubezpieczeniowy
  • dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą

  • Staff Partners

    Specjalista / Starszy specjalista ds. GOZ

    wielkopolskie

    Prowadzenie działań analitycznych w obszarze gospodarki obiegu zamkniętego oraz procesów automatyzacji i cyfryzacji przedsiębiorstw; Przygotowywanie założeń merytorycznych działań badawczych i analitycznych (w tym założeń metodologicznych);...

    Data dodania: 2022-09-26

    poznaj szczegóły
  • TGC Corporate Lawyers

    Młodszy analityk biznesowy

    mazowieckie

    Opis stanowiska: Przygotowywanie analiz i rekomendacji biznesowych, Aktywności w zakresie wsparcia sprzedaży, Analizy rynku i konkurencji, Analiza i optymalizacja procesów biznesowych, Wsparcie w implementacji nowych procesów i rozwiązań biznesowych,...

    Data dodania: 2022-09-25

    poznaj szczegóły
  • PGE Energia Ciepła S.A.

    Starszy Specjalista ds. Analiz i Wsparcia Biznesowego

    małopolskie

    Twój zakres obowiązków: Koordynacja oraz monitorowanie procesu z zakresu zarządzania zapasami. Przygotowywanie raportów i analiz dla potrzeb prezentacji wskaźników jakościowo-ilościowych. Przygotowywanie informacji zarządczych i rozliczeń wskaźników MBO....

    Data dodania: 2022-09-22