Młodszy Audytor / Młodsza Audytorka

  • Firma: Praca.pl Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: dolnośląskie
  • Data publikacji: 2024-02-15

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Wrocław, Fabryczna
Zakres obowiązków
  • Udział w projektach audytorskich i współpraca z zespołem oraz klientem.
  • Rozwój w dziedzinie finansów poprzez praktyczne doświadczenie w audycie.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe w kierunku ekonomicznym.
  • Doświadczenie w audycie finansowym lub księgowości (praktyka/staż).
  • Zdolność do pracy zespołowej i komunikacji z klientami.
  • Gotowość do podróży służbowych.
  • Spostrzegawczość, analityczne myślenie.
  • Znajomość MS Excel.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1).
Oferujemy:
  • Umowa o pracę z pakietem socjalnym (karta Multisport, bilety do kina, opieka medyczna).
  • Kultura szacunku i dzielenia się wiedzą - niezależnie od roli.
  • Elastyczność pracy zdalnej/hybrydowej.
  • Wsparcie w zdobywaniu kwalifikacji zawodowych.
  • Międzynarodowe środowisko pracy z renomowanymi firmami.
  • Wyraźna ścieżka awansu i edukacji zawodowej.
  • Zaufanie i współpraca, nie korporacyjna sztywność.
  • Konkursy i akcje integracyjne firmowe.

  • Praca.pl Sp. z o.o.

    Audytor / Audytorka

    mazowieckie

    Opis stanowiska Realizacja audytów: ocena procesów biznesowych, przeglądy zwinne i projekty doradcze od momentu ustalania zakresu badania po finalizację w postaci raportów audytowych, pod opieką Menedżera i/lub Dyrektora Audytu Wewnętrznego. Wykrywanie...

    Data dodania: wczoraj

    wielkopolskie

    Zakres obowiązków Udział w projektach audytorskich i współpraca z zespołem oraz klientem. Rozwój w dziedzinie finansów poprzez praktyczne doświadczenie w audycie. Nasze wymagania Wykształcenie wyższe w kierunku ekonomicznym. Doświadczenie w audycie...

    Data dodania: 2024-02-15