Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

  • Firma: DOZBUD SP. Z O.O.
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2021-02-04

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Ząbki

Zakres obowiązków:

  • kontrola merytoryczno-formalna dokumentów
  • sporządzanie not korygujących
  • wprowadzanie dokumentów księgowych do programu Comarch Optima
  • wsparcie działu księgowego w bieżących czynnościach
Wymagania:
  • doświadczenie w dziale księgowości
  • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego oraz bilansowego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • sumienność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • mile widziana znajomość programu Comarch Optima
Oferujemy:
  • stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia
  • dobrą atmosferę pracy w zespole, oferującym wzajemną życzliwość, zrozumienie i szacunek
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę pod nadzorem Głównej Księgowej

  • Tg plus sp. z o.o.

    Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

    mazowieckie

    Zakres obowiązków: księgowanie dokumentów przygotowywanie sprawozdań do GUS księgowanie wyciągów bankowych oraz dekretowanie dokumentów wsparcie Samodzielnej Księgowej w codziennych obowiązkach rozliczanie delegacji/wydatków pracowniczych raportowanie na...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Talent IN

    mazowieckie

    prowadzenie księgowości klientów (KPiR, księgi rachunkowe, ryczałt), sporządzanie deklaracji podatkowych i prowadzenie dokumentacji podatkowej (CIT, VAT, PIT), przygotowywanie sprawozdań finansowych, kontakty z organami administracji (US, ZUS itp.), podstawowa...

    Data dodania: wczoraj

    poznaj szczegóły
  • Arla Global Shared Services Sp. z o.o.

    Junior P2P Accountant with Swedish

    pomorskie

    Turning activities into business opportunities While handling credit control processes you will contribute to performance culture within Purchase2Pay Team. Your main tasks would be: Registration of incoming reminders and invoice scanning and verification Handling...