Młodszy Specjalista ds. Finansowych

  • Firma: POLAQUA Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: zachodniopomorskie
  • Data publikacji: 2021-06-07

Aktualnie poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób, zainteresowanych rozwojem swojej kariery w ramach struktur działu finansowego firmy POLAQUA sp. z o.o., które obejmą stanowisko:

Miejsce pracy: Świnoujście
ZADANIA:
  • Rozliczenia finansowe budowy, w tym z Podwykonawcami oraz Dostawcami;
  • Efektywne i terminowe księgowanie dokumentów po weryfikacji pod względem poprawności z zapisami umów oraz przepisami podatkowymi;
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy;
  • Obsługa finansowa projektów w okresie gwarancyjnym;
  • Bieżące raportowanie do Dyrektora Finansowego Produkcji;
  • Współpraca z innymi działami firmy, budowami.
WYMAGANIA:
  • Ukończone studia wyższe - preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse, Rachunkowość;
  • Chęć rozwoju w dziedzinie finansów w firmie branży budowlanej;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • Dyspozycyjność do pracy na terenie Polski oraz mobilność.

OFERUJEMY:
  • Udział w programie rozwojowym dla młodej kadry finansowej na projektach firmy POLAQUA;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;
  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

  • Coloplast Business Centre Sp z o.o.

    Travel and Expense Specialist

    mazowieckie

    About the department Travel and Expense Management (TEM) department supports over 25 Coloplast entities globally in all activities related to employees settlement of business trips and other company expenses. We are a group of specialists who guide colleagues...

    Data dodania: wczoraj

    warmińsko-mazurskie

    małopolskie