Młodszy specjalista ds. należności z jęz. angielskim

  • Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: śląskie
  • Data publikacji: 2021-04-13

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice | Numer ref.: MSP/036/AKO

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zawieraną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Praca od poniedziałku do piątku, w godz. 9-17, 12-20
  • Możliwość zdobycia i rozwijania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej strukturze
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Praca zdalna w okresie pandemii

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Wyksztalcenie kierunkowe zw. z rachunkowością i finansami lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć rozwoju w obszarze księgowości, finansów
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Nastawienie na współpracę
  • Skrupulatność

Zadania:

  • Kontakt z klientami w celu uregulowania zaległych należności
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z należnościami
  • Współpraca z klientami zagranicznymi oraz poszczególnymi działami firmy
  • Komunikacja z klientami w jęz. angielskim
  • Weryfikacja danych w systemie księgowym

  • JTI GBS

    GL and Asset Accounting Specialist

    mazowieckie

    Our offer includes: A competitive pay (together with annual bonus) and an attractive benefits package including medical care, Multisport card, life insurance, pension plan Ambitious goal to set up new Global Business Center Complex environment of working with...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • ManpowerGroup Sp. z o.o.

    Specjalista ds. księgowości

    lubuskie

    Oferujemy: Stabilną umowę o pracę Prywatną opiekę medyczną Możliwość rozwoju w księgowości Pracę w międzynarodowym środowisku Wymagania: Wykształcenie kierunkowe Umiejętność księgowania faktur Bardzo dobra znajomość języka angielskiego: poziom...

    poznaj szczegóły
  • DB Cargo Polska S.A.

    Specjalista w Dziale Księgowości Biznesowej

    śląskie

    Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej. DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym...

    Data dodania: wczoraj