Referent ds. Obsługi Zajęć

  • Firma: Bank Pocztowy S.A.
  • Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
  • Data publikacji: 2022-06-22
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Twój zakres obowiązków:
  • Rejestracja i realizacja zajęć na rachunkach klientów Banku – praca na komputerze w aplikacji bankowej
  • Obsługa uchyleń, aktualizacji i innych pism organów egzekucyjnych
  • Obsługa pracowników banku i klientów przez telefon i mail w zakresie zajęć
Nasze wymagania:
  • Chęć pracy biurowej samodzielnej, w dobrej nie stresującej atmosferze ale zagrożonej monotonią
  • Dobra znajomość obsługi komputera (nie wymagamy znajomości systemów bankowych), szybkość pisania i poruszania się w aplikacjach
  • Umiejętność i chęć pracy w zespole konieczna do nauczenia się systemów i procesów, które będzie się obsługiwać oraz do wzajemnej pomocy przy realizowaniu trudniejszych przypadków
  • Wykształcenie minimum średnie
To oferujemy:
  • Własne stanowisko pracy (biurko i komputer) w sali wieloosobowej (open space)
  • Możliwość pracy zdalnej (do 30% czasu)
  • Praca zmianowa (dwie zmiany dzienne)
  • Dobra atmosfera pracy, wsparcie osób z dużym doświadczeniem
  • Gwarantujemy przyuczenie do pracy na stanowisku

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym. Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wejdź na www.pocztowy.pl/kariera

  • JTI GBS

    Accounts Receivable and Cash Management Specialist

    mazowieckie

    Our offer includes: A competitive pay (together with annual bonus) and an attractive benefits package including medical care, Multisport card, life insurance, pension plan Ambitious goal to set up new Global Business Center Complex environment of working with...

    Data dodania: 2022-06-13

    poznaj szczegóły
  • Accenture Sp. z o. o.

    Junior Collections Specialist with Italian

    mazowieckie

    What will You do: Responsible for timely cash collection Investigates and reviews credit risks involving customers and suppliers Evaluates credit history Handles day-to-day activities and refers the most delicate matters to the superior Prepares and follows up...

    Data dodania: 2022-06-10

    Collections Specialist with Hungarian

    mazowieckie

    What will you do? You will be responsible for timely cash collection Investigate and review credit risks involving customers and suppliers Evaluate credit history Handle day to day activities and refer the most delicate matters to the supervisor Prepare and follow up...

    Data dodania: 2022-06-02