Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

  • Firma: Jobfinder
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2021-11-08

Nasz Klient to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się produkcją domów modułowych, letniskowych oraz mieszkalnych na najwyższym poziomie. Dzięki szerokiemu wachlarzowi oferowanych rozwiązań, a także licznej grupie wykwalifikowanych pracowników, zapewnia profesjonalną realizację zleceń dla Klientów z całej Europy.

Do swojego prężnie rozwijającego się zespołu w zakładzie produkcyjnym poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielonka
Nr ref.: SK-H/2021
Opis stanowiska:
  • prowadzenie pełnej księgowości,
  • prowadzenie i nadzór nad całością zagadnień księgowych,
  • przygotowywanie raportów księgowych,
  • sporządzanie sprawozdawczości finansowej i podatkowej,
  • zamykanie okresów rozliczeniowych,
  • sporządzanie deklaracji CIT, VAT, raportów GUS,
  • zagadnienia kadrowo-płacowe.
Wymagania:
  • min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku Samodzielnej/-ego Księgowej/ego,
  • doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółek akcyjnych,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse/rachunkowość),
  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości finansowej i prawa podatkowego, a także rozliczeń CIT, VAT i prawa pracy,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziany ukończony kurs na samodzielną/nego księgową/ego w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce lub innej jednostce edukacyjnej (INFOR, SEKA),
  • znajomość oprogramowania księgowego RAKS.
Oferujemy:
  • elastyczną formę zatrudniania - ½ etatu,
  • stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku pracy,
  • możliwość stałego rozwoju i poszerzania swoich kompetencji,
  • samodzielne stanowisko i pracę w profesjonalnym zespole.

  • ZPOW Milejów Sp. z o.o.

    Kontroler Finansowy Zakładu

    lubelskie

    wdrażanie planów finansowych firmy i tworzenie odpowiednich procedur bieżący nadzór nad dyscypliną kosztową firmy, weryfikacja wydatków analiza i rozwój systemów finansowych współudział w tworzeniu budżetu i bieżąca kontrola jego realizacji kalkulacja...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • KPMG

    Samodzielny księgowy

    mazowieckie

    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów KPMG przygotowywanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych przygotowywanie raportów wsparcie i weryfikacja pracy Asystentów, Młodszych księgowych Oczekujemy minimum...

    poznaj szczegóły
  • Apteka Dr.Max

    Samodzielny Księgowy Zobowiązań

    dolnośląskie

    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: Księgowanie wyciągów bankowych wybranych Spółek Księgowanie faktur kosztowych wybranych Spółek Potwierdzanie sald kontrahentów Weryfikacja i uzgadnianie rozrachunków dostawców kosztowych Przygotowywanie...