Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

  • Firma: SITEL Polska
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2021-05-10

W skład Grupy Sitel wchodzą wiodące w branży firmy oferujące outsourcing procesów biznesowych, marketing cyfrowy, szkolenia i zarządzanie talentami, technologie i innowacje, rozwiązania konsultingowe i analityczne.

Poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Zadania:
  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego
  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów
  • Rozliczanie zaliczek, delegacji krajowych I zagranicznych, różnic kursowych
  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych
  • Rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych
  • Przygotowywanie danych do raportów okresowych
  • Monitorowanie poprawności rozliczeń VAT i sporządzanie deklaracji i plików JPK
  • Sporządzanie okresowych i rocznych deklaracji oraz sprawozdań
  • Wsparcie Finance Managera w bieżących obowiązkach
Oczekiwania:
  • Wykształcenia wyższego z zakresu finansów
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku
  • Znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości oraz CIT i VAT
  • Wiedza oraz doświadczenie w zakresie prowadzenia pełnej księgowości
  • Praktyczna znajomość rozliczania transakcji zagranicznych
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Zaangażowanie i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań
  • Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, skrupulatność i dokładność
Zyskujesz:
  • Ruch i zdrowie: zapewniamy prywatną opiekę medyczną, dostęp do kart sportowych, wewnętrzny program SitelFit – promujący aktywność ruchową
  • Odpoczynek: dofinansowujemy wakacje
  • Prezenty: z okazji Bożego Narodzenia – bony lub dodatkowa gotówka na konto, wyprawki dla noworodków, prezenty z okazji Dnia Dziecka
  • Zabawa: spotkania integracyjne (w czasie pandemii korzystamy z nowoczesnych kanałów streamingowych), program Fun Management - comiesięczne eventy w każdym dziale
  • Rozwój: bezpłatny dostęp do nowoczesnej platformy szkoleniowej dla każdego pracownika, programy rozwojowe – 95% naszej kadry managerskiej pochodzi z awansu wewnętrznego
  • CSR – dbamy nie tylko o siebie. Chętnie niesiemy pomoc potrzebującym.
  • Nauka języka – nie znasz języka Polskiego? Dołącz do nas i zapisz się na organizowane przez nas lekcje.
W dokumentach prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182), prowadzonych przez Sitel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 7. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. "
Złożenie aplikacji oznacza zgodę aplikującego na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji zgonie z globalną polityką prywatności Sitel Worlwide Corporation (dostępnej na stronie www.sitel.com).

  • Erontrans Sp. z o.o.

    pomorskie

    sporządzanie rocznych i okresowych zestawień finansowych oraz deklaracji podatkowych (pit, cit, vat, zus), prace związane z zamknięciem roku, weryfikacja faktur zakupu oraz rezerw, sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP, bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • NES Global Talent

    zachodniopomorskie

    Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za prawidłową współpracę i obieg dokumentacji z firmą księgową. Wspieranie wszystkich czynności kierownika finansowego. Wsparcie procesu sporządzania sprawozdań finansowych. Zapewnienie, że wszystkie deklaracje...

    poznaj szczegóły
  • Genpact PL

    General Ledger Accountant

    opolskie

    Responsibilities General accounting tasks (GL account maintenance, journal entries, closing activities, reporting etc.), Asset Accounting (capitalization, depreciation, amortization), inventory accounting and cost accounting; Making the balance sheets and checking...

    Data dodania: wczoraj