Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

  • Firma: BERTRAND Sp. z o.o. sp.k
  • Lokalizacja: pomorskie
  • Data publikacji: 2021-02-17

Firma BERTRAND, w której ważne są wartości rodzinne, poszukuje kandydatów na stanowisko: Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Aktualnie poszukujemy do naszej siedziby w Luzinie:
Miejsce pracy: Luzino/woj. pomorskie
Nr ref.: SKSK/MBO
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • nadzór merytoryczny nad kontrolą dokumentów, ich dekretacją i księgowaniem
  • aktywne monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, US, BANK)
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • kontrola i księgowanie faktur oraz innych dokumentów związanych z działalnością spółki
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów/rachunkowości
  • preferowane kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów podatkowych VAT, CIT
  • mile widziana znajomość Symfonii
  • dokładność i dobra organizacja pracy
  • inicjatywa i samodzielność
  • rzetelność, uczciwość, terminowość, komunikatywność, dyspozycyjność
Oferujemy:
  • umowę o pracę lub B2B
  • możliwość szybkiego uzyskania umowy na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • szansę na wywarcie wpływu na rozwój firmy
  • wysokiej jakości narzędzia pracy
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe oraz opieka medyczna na korzystnych warunkach, zniżki do klubu fitness

  • HR Support

    mazowieckie

    OBOWIĄZKI: prowadzenie ksiąg rachunkowych, Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów; bieżąca ewidencja dokumentów księgowych zgodnie z przepisami i planem kont spółki; sporządzanie sprawozdań finansowych; przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Tg plus sp. z o.o.

    Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

    mazowieckie

    Zakres obowiązków: księgowanie faktur zakupowych księgowanie wyciągów bankowych oraz dekretowanie dokumentów potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, analizowanie kont rozrachunkowych (należności i zobowiązania), prowadzenie ewidencji środków...