Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

  • Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: zachodniopomorskie
  • Data publikacji: 2021-07-13

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin | Numer ref.: SKS/052/KGŁ

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Stabilna praca, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Pakiet socjalny
  • Szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych
  • Parking dla zmotoryzowanych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze ekonomii)
  • Wiedza z obszaru polskiego podatku VAT, CIT i zasad rachunkowości
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość obsługi programu OPTIMA - warunek konieczny
  • Dobra znajomość pakietu MS-Office - w szczególności Excel
  • Gotowość do nauki i rozwijania swojej wiedzy i umiejętności
  • Dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i systematyczność
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu rejestru środków trwałych
  • Mile widziana znajomość obsługi programu SAP
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację

Zadania:

  • Weryfikacja rachunkowa otrzymanych dokumentów księgowych
  • Dekretowanie, księgowanie i rozliczanie dokumentów księgowych
  • Kontrola rachunkowa i podatkowa wystawionych faktur sprzedaży i korekt sprzedaży (weryfikacja otrzymanych dokumentów)
  • Wystawianie dodatkowych faktur i korekt do faktur sprzedażowych
  • Uzgadnianie zapisów w rejestrach VAT z zapisami na kontach księgowych
  • Rozliczanie delegacji pracowniczych
  • Przekazywanie przelewów do banku, rozksięgowanie wyciągów bankowych
  • Prowadzenie ewidencji ubezpieczeń majątkowych oraz rozliczeń międzyokresowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, kontrola rozrachunków
  • Udział w zamknięciu miesiąca; wykonywanie uzgodnionych prac zamknięcia roku
  • Dokonywanie uzgodnień kont księgowych

  • Depilacja.pl Sp. z o.o.

    Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

    mazowieckie

    Sporządzanie sprawozdań finansowych Dekretowanie i księgowanie dokumentów Księgowanie i wyliczanie rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów, rozliczanie raportów kasowych, sprzedaży zakupu, amortyzacji, wyciągów kasowych, kas...

    Data dodania: 2021-07-30

    poznaj szczegóły
  • JTI GBS

    Accounts Receivable / Cash Management Team Lead

    mazowieckie

    Our offer includes: A competitive pay (together with annual bonus) and an attractive benefits package including medical care, Multisport card, life insurance, pension plan Ambitious goal to set up new Global Business Center Complex environment of working with...

    Data dodania: 2021-07-28