Samodzielna Księgowa

  • Firma: Klient portalu Praca.pl
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2021-04-21

Ogłoszenie numer: 4512310, z dnia 2021-04-21

Klient portalu Praca.pl

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Wymagania

  • praktyczna znajomość zagadnień księgowych
  • umiejętność sporządzania bilansów
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • praca na umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie księgowości

  • Lamar Sp. z o.o.

    Samodzielny Księgowy / Główny Księgowy

    dolnośląskie

    Zadania: Prowadzenie rachunkowości spółki w sposób zapewniający prawidłową i terminową realizację zdań w zakresie ewidencji i sprawozdawczości; Nadzór nad dekretowaniem dokumentów księgowych; Sprawowanie nadzoru wynikającego z funkcji głównego...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Grant Thornton

    Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

    mazowieckie

    Poszukujemy osoby na stanowisko Starszego Specjalisty ds. księgowości, która będzie współodpowiedzialna za prowadzenie pełnej księgowości i sprawozdawczości podatkowej naszych Klientów, sporządzanie raportów zarządczych i deklaracji podatkowych, a...

    Data dodania: 2021-05-14

    poznaj szczegóły
  • SYNTEGIA SP. Z O.O. I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Samodzielna/y Księgowa/y

    opolskie

    Cel stanowiska oraz kierunek rozwoju: Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych tematyką księgowości oraz do tych wszystkich, którzy chcieliby wejść szczebel wyżej w swojej karierze zawodowej, a tym samym rozwijać się w kierunku Lidera ds....