Samodzielny Referent w Kwesturze

  • Firma: Politechnika Wrocławska
  • Lokalizacja: dolnośląskie
  • Data publikacji: 2021-02-17

Kwestura Politechniki Wrocławskiej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SRK/DWR/01/2021

Osoba zatrudniona na stanowisku Samodzielnego Referenta będzie odpowiedzialna za realizację zadań związanych z wykonywaniem dyspozycji przelewów krajowych i zagranicznych realizowanych przez Sekcję Rozliczeń Finansowych . Do jej zadań należeć będzie również obsługa kartoteki kontrahentów i osób fizycznych oraz realizacja wniosków związanych z wydawaniem i obsługą służbowych kart płatniczych .

Zakres obowiązków:
  • realizacja przelewów krajowych i zagranicznych,
  • obsługa kartoteki kontrahentów krajowych i zagranicznych oraz osób fizycznych,
  • obsługa płatności związanych z dyspozycjami realizowanymi przez Pocztę Polską,
  • obsługa list stypendialnych,
  • obsługa i ewidencja lokat bankowych, stanowiących zabezpieczenie umów zawieranych przez PWr,
  • obsługa wniosków oraz dokumentacji związanej z wydawaniem służbowych kart płatniczych,
  • obsługa wyciągów bankowych,
  • wykonywanie przelewów związanych z obsługą Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej, działającej przy PWr,
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Uczelni (udzielanie niezbędnych wyjaśnień, przekazywanie informacji).
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub przy wykonywaniu podobnego zakresu czynności będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w pracy w sektorze bankowym,
  • profesjonalizm i zaangażowanie w podejściu do wykonywanych zadań,
  • chęć samodoskonalenia zawodowego,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
  • umiejętność zarządzania czasem,
  • umiejętność współpracy w zespole
  • sumienność, dokładność, wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pakiet świadczeń dodatkowych.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).

  • Fundacja Instytut Studiów Wschodnich

    Specjalista w Biurze Programowym - Bałkany

    mazowieckie

    Opis stanowiska: Obsługa merytoryczna, prowadzenie kontaktów oraz wsparcie organizacyjno-administracyjne wizyt zagranicznych gości na konferencjach organizowanych przez Instytut Studiów Wschodnich Utrzymywanie kontaktów i bieżąca współpraca z instytucjami...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

    Assistant / Service Operations Officer in Static Data Team

    łódzkie

    Would you like to have an opportunity to work with international professional banking clients? We are now looking for a highly motivated and professional candidates. You will have a chance to work as a Assistant/Service Operations Officer and be responsible for...

    Data dodania: wczoraj

    Junior Process Officer with Norwegian

    łódzkie

    Would you like to work for financial institution, in an international team with opportunity to decide about your development path? We are now looking for operational employees to join a team responsible for loans in Norwegian unit. In Nordea, we know that great...

    Data dodania: 2021-02-26