Specjalista ds. analiz biznesowych

  • Firma: mBank S.A.
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2022-06-30
Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Kartę sportową
  • Prywatną opiekę medyczną
Zobacz, jak dbamyo pracowników!

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: KZI/045/0622

Zadania jakie chcemy Ci powierzyć w ramach tej roli:

  • cykliczne przygotowywanie raportów dla obszaru sprzedaży mLeasing
  • analiza i interpretacja danych sprzedażowych oraz CRM
  • rozwój i obsługa narzędzi analitycznych klasy BI

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to studia ekonomiczne lub IT
  • posiadane doświadczenie zawodowe zebrane podczas realizacji projektów analitycznych
  • swobodne posługiwanie pakietem MS Office, zwłaszcza zaawansowana znajomość MS Excel
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • umiejętność analizowania i wyciągania wniosków
  • samodzielność w działaniu i umiejętność ustalania priorytetów
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość współpracy w gronie ludzi otwartych na zmiany
  • ścieżkę rozwoju zawodowego w Grupie mBanku
  • przyjazne środowisko pracy z poszanowaniem idei work-life balance (elastyczne godziny pracy, a także możliwość pracy zdalnej)

  • Aon

    Privacy Compliance Analyst

    małopolskie

    Aon’s Global Privacy Office are recruiting in Krakow, Poland for a Privacy Compliance Analyst, who will report to the Global Privacy Assurance Director, and will be responsible for: Defining, updating and providing training on privacy policies and controls library...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Aon

    Research Analyst with French

    małopolskie

    What the day will look like The primary responsibility of the role will be to support the practice’s Project Managers based in France with their insurance due diligence enquiries, compilation of their findings and associated report writing. The role will also...

    Data dodania: 2022-06-30

    poznaj szczegóły
  • mBank S.A.

    Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. compliance

    mazowieckie

    Do Departamentu Compliance w mBanku Hipotecznym poszukujemy osoby, która w roli (Starszego) Specjalisty/tki ds. Compliance wesprze obecny zespół w zadaniach dotyczących zapewnienia zgodności działalności Banku oraz przeciwdziałania przestępczości...

    Data dodania: 2022-06-29