Specjalista ds. Analiz i Sprawozdawczości

  • Firma: Poczta Polska S.A.
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2022-05-31
Jesteśmy największym pracodawcą w Polsce i narodowym operatorem Pocztowym. Zatrudniamy na umowę o pracę prawie 80 000 Pracowników. Znajdujemy się w pierwszej 50 najlepszych pracodawców!
Poczta Polska S.A.

     poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom
Nr ref.: CI/20/2022

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:
  • obsługiwanie zgłoszeń w systemie informatycznym,
  • prowadzenie rejestrów oraz opracowywanie faktur,
  • zlecanie, monitorowanie, nadzór nad realizacją zadań,
  • koordynowanie prac rzemieślników,
  • nadzorowanie prawidłowej realizacji umów,
  • merytoryczne kontrolowanie dokumentacji z wykonanych prac,
  • monitorowanie realizacji środków finansowych,
  • zgłaszanie potrzeb do planów inwestycyjno - remontowych.
Dołącz do nas, jeśli:
  • wykształcenie średnie,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • doświadczenie w obszarze techniczno - budowlanym,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • samodzielność, sumienność.
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Zachęcamy także do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością,

powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.

Czekamy na Twoje CV.

Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko kilka minut.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pocztę Polską S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.