Specjalista ds. księgowości

  • Firma: Zakład Metalowy "GEMO" Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: lubuskie
  • Data publikacji: 2021-04-15

Grupa GEMO –  niemiecka firma z blisko 100-letnią tradycją i doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. GEMO posiada 6 zakładów produkcyjnych na całym Świecie – w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Dla oddziału w Cybince poszukujemy osoby, której głównym zadaniem będzie wspieranie procesu prowadzenia ksiąg rachunkowych i ewidencji podatkowej zgodnie z aktualnymi przepisami i potrzebami.

Oferowane stanowisko:

Miejsce pracy: Cybinka

nowo tworzone stanowisko pracy

Zakres obowiązków:
  • bieżące ewidencjonowanie źródłowych dokumentów księgowych
  • kontrola rachunkowa i formalna dokumentów, dekretacja kosztów zgodnie z planem kont
  • kontrola dokumentów pod kątem JPK-V7
  • kontrola obrotów i sald kont księgowych
  • weryfikacja ewidencji stanów magazynowych
  • sporządzanie sprawozdań GUS i raportów grupowych
  • wspieranie przebiegu audytów finansowych
Wymagania:
  • Wykształcenie: wyższe w zakresie ekonomii/rachunkowości
  • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych (VAT, CIT)
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie pracy w dziale księgowości na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemu ERP (mile widziana będzie znajomość systemu Optima).
  • Zdolności analityczne
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • umowę o pracę od pierwszego dnia pracy,
  • wynagrodzenie dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia pracownika,
  • możliwość uzyskania premii uznaniowych,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • elastyczny czas pracy,
  • miłą atmosferę pracy.

  • Interhandler Sp. z o.o.

    kujawsko-pomorskie

    Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: Weryfikowanie i dekretowanie dokumentów źródłowych wraz z ich podatkową kwalifikacją Przygotowywanie oraz weryfikacja rejestrów VAT Przygotowywanie oraz weryfikacja deklaracji JPK...

    Data dodania: wczoraj

    poznaj szczegóły
  • Capgemini

    C2C - Senior Finance and Accounting Process Specialist

    małopolskie

    Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online. What do you need to start? Minimum 3 years of experience in the P2P/ C2C/ R2R area Fluent English (C1) Ability to analyze end to end processes Good knowledge...

    poznaj szczegóły
  • ManpowerGroup Sp. z o.o.

    lubuskie

    Oferujemy: Stabilną umowę o pracę Prywatną opiekę medyczną Możliwość rozwoju w księgowości Pracę w międzynarodowym środowisku Wymagania: Wykształcenie kierunkowe Umiejętność księgowania faktur Bardzo dobra znajomość języka angielskiego: poziom...