Specjalista ds. Księgowości

  • Firma: Zakłady Odzieżowe "Wybrzeże" S.I.
  • Lokalizacja: pomorskie
  • Data publikacji: 2022-05-05

Zakłady odzieżowe ,,Wybrzeże" S.l. to jeden z największych producentów odzieży specjalnego przeznaczenia w Polsce. Jesteśmy firmą, która od lat tworzy produkty zapewniające komfort, elegancję i bezpieczeństwo.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia
Opis stanowiska:
  • kontrola i dekretacja dokumentów księgowo-finansowych
  • przygotowywanie przelewów bankowych
  • kontrola czynności z zakresu VAT oraz sporządzanie dekretacji podatkowych
  • analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych , uzgadnianie sald kont księgowych w tym sald rozrachunkowych
  • realizacja czynności związanych z zamknięciem okresu w obszarze zobowiązań
  • bieżąca weryfikacja poprawności dokumentów księgowych
Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie/warunek konieczny, mile widziany certyfikat FCE
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość
  • mogą być osoby bez doświadczenia z  w/w kierunków, które są na ostatnim roku studiów
  • dobra znajomość pakietu MS OFFICE, w szczególności Excel
  • operatywność i zaangażowanie
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie /umowę o pracę / praca od 8.00-16.00
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w firmie
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • JTI GBS

    VAT Compliance Specialist

    mazowieckie

    Our offer includes: A competitive pay (together with annual bonus) and an attractive benefits package including medical care, Multisport card, life insurance, pension plan Ambitious goal to set up new Global Business Center Complex environment of working with...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • JTI GBS

    Lease Accounting Specialist

    mazowieckie

    poznaj szczegóły
  • Politechnika Wrocławska

    Specjalista / Specjalistka ds. ewidencji księgowej

    dolnośląskie

    Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za ewidencję księgową dla rejestrów prowadzonych w Sekcji Ewidencji Majątku, sprawozdawczość z ww. obszaru, dekretację i weryfikację prawidłowości zapisów księgowych dla...