Specjalista ds. księgowości

  • Firma: ERG S.A.
  • Lokalizacja: śląskie
  • Data publikacji: 2021-05-26

ERG S.A. jest notowaną na GPW w Warszawie spółką produkcyjną z branży tworzyw sztucznych, zatrudniającą około 170 pracowników i zlokalizowaną w Dąbrowie Górniczej. Wraz z podmiotem zależnym tworzy niewielką grupę kapitałową. W związku z rozwojem działu finansowo-księgowego poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie ściśle współpracować z Główną Księgową i Działem Finansowym firmy.

Główne zadania:
  • Dekretowanie wyciągów bankowych
  • Dekretowanie faktur kosztowych, sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym oraz wystawianie not korygujących
  • Dekretowanie faktur sprzedaży
  • Bieżące rozliczenia kontrahentów, sporządzanie kompensat, rozliczanie nadpłat
  • Sporządzanie dokumentów PK
  • Bieżąca korespondencja z kontrahentami
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe magisterskie - kierunkowe (finanse, rachunkowość)
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości (praca, praktyki, staż)
  • Mile widziana praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości, sprawozdawczości finansowej i prawa podatkowego
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office, szczególnie Ms Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań i wymagającą dużej samodzielności pracę w spółce giełdowej,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania fachowej wiedzy
Klikając w przycisk „Aplikuj Teraz”, dobrowolnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie oraz administrowanie przez ERG Spółka Akcyjna z siedzibą w Dąbrowie Górniczej 42-520, ul. Chemiczna 6. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w zakresie i czasie niezbędnym do realizacji powyższego procesu rekrutacji. Posiada Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz żądania ich usunięcia a wszelkie informacje na ten temat może Pan / Pani uzyskać w siedzibie ERG S.A. znajdującej się pod adresem 42-520 Dąbrowa Górnicza, ul. Chemiczna 6, kontaktując się telefonicznie pod numerem telefonu 32 264 02 81 lub drogą elektroniczną wysyłając e-mail z pytaniem na adres erg@erg.com.pl

Posiada Pan / Pani prawo do cofnięcia powyższej zgody w dowolnym momencie jak i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  • Interhandler Sp. z o.o.

    kujawsko-pomorskie

    Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: Weryfikowanie i dekretowanie dokumentów źródłowych wraz z ich podatkową kwalifikacją Przygotowywanie oraz weryfikacja rejestrów VAT Przygotowywanie oraz weryfikacja deklaracji JPK...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • JTI GBS

    Lease Accounting Specialist

    mazowieckie

    Our offer includes: A competitive pay (together with annual bonus) and an attractive benefits package including medical care, Multisport card, life insurance, pension plan Ambitious goal to set up new Global Business Center Complex environment of working with...

    poznaj szczegóły
  • JTI GBS

    Lease Accounting Expert

    mazowieckie