Specjalista ds. Planowania i Analizy

  • Firma: Chemobudowa Kraków S.A.
  • Lokalizacja: małopolskie
  • Data publikacji: 2022-06-27

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma, o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym krajowym oraz niemieckim, z ponad 70-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy kandydatek i kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
  • sporządzanie bieżących i okresowych raportów, zestawień i prezentacji na potrzeby Spółki
  • przygotowywanie analiz i projekcji kosztów oraz wyników (regularne i ad-hoc / jednostkowe i zbiorcze)
  • udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych Spółki
  • udział w przygotowywaniu i aktualizacji planów finansowych (budżetów Spółki, planów rzeczowo-finansowych, projekcji przepływów finansowych)
  • monitorowanie wykonania prognoz, planów, budżetów kosztowych i analiza odchyleń
  • udział w projektach dotyczących obszaru controllingu, w tym we wdrażaniu systemów informatycznych
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel - WARUNEK KONIECZNY
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne (finanse/rachunkowość/controlling/ ekonometria)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie w branży budowlanej będzie zdecydowanym atutem
  • praktyczna znajomość zagadnień rachunkowości finansowej i zarządczej oraz controllingu
  • umiejętność formułowania wniosków na podstawie dużych zbiorów danych
  • wysokie zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów i działania pod presją czasu
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków
  • możliwość skorzystania z dopłat z funduszu socjalnego (m.in. dopłata do wypoczynku, dofinansowanie do kolonii dzieci, paczki mikołajowe, świadczenia Bożonarodzeniowe, karta sportowa)
  • możliwość korzystania z dofinansowania do dodatkowej opieki medycznej
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami

  • Accenture Sp. z o. o.

    Senior RTR Analyst

    małopolskie

    Responsibilities: Perform end-to-end GL procedures including balance sheet, fixed assets and intercompany reconciliation, tax journals and payments preparation Prepare of statutory documentation and support with statutory financial audit Tax accounting and reporting...

    Data dodania: 2022-06-27

    poznaj szczegóły
  • ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.

    Księgowa / Księgowy (wdrożenia systemów ERP)

    podkarpackie

    Do Twoich zadań należeć będzie: realizacja projektów w zakresie instalacji i wdrażania systemu (enova365 lub COMARCH Optima/XL) w oparciu o Twoją wiedzę i doświadczenie z zakresu księgowości wsparcie w zakresie obsługi Klientów po zakupie dedykowanego...

    Data dodania: 2022-06-21

    małopolskie

    Data dodania: 2022-05-30