Specjalista ds. Rozliczeń

  • Firma: Medicover Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2021-07-27
Miejsce pracy: Warszawa

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • Kontrola zobowiązań i weryfikacja faktur od zewnętrznych dostawców usług, w tym kontakt z kontrahentami,
  • Współpraca z kierownikiem zespołu oraz działami z obszaru dostawców w celu zapewnienia terminowej obsługi dostawców, efektywności rozliczeń w tym rozwoju systemów, narzędzi i procesów,
  • Wystawianie dokumentów księgowych oraz obsługa wyciągów bankowych w systemie,
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesów i procedur,
  • Zapewnienie terminowej realizacji zaplanowanych zadań.
Oczekiwania względem Kandydata:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe związane z finansami, ekonomią bądź kierunkami pokrewnymi,
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale finansowym,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel,
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy i priorytetyzacji zadań,
  • Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności,
  • Mile widziane zdolności analityczne.
Dołącz do firmy, w której znajdziesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zdobędziesz doświadczenie w jednej z wiodących firm na rynku motywacyjnych systemów pozapłacowych
  • Będziesz miał realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Będziesz częścią zgranego zespołu, nastawionego na współpracę w miłej atmosferze
  • Prywatną opiekę medyczną oraz karnet sportowy,

  • AMS Metal Sp. z o.o.

    Specjalista ds. rozliczeń i fakturowania

    śląskie

    fakturowanie sprzedaży zagranicznej na różnych NIP-ach, oraz transakcji trójstronnych, rozliczanie dostaw od klientów, przygotowanie dokumentów handlowych dla działu księgowości, prowadzenie niezbędnych zestawień dot. poszczególnych klientów rozliczanie...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.

    Specjalista ds. fakturowania i rozliczeń - Działu Eksportu

    lubelskie

    Zakres obowiązków: Współpraca z działem produkcyjnym, handlowym i księgowością, Nadzór nad przygotowywaniem oraz dokonywaniem rozliczeń z kontrahentami. Oczekiwania: Umiejętności analitycznego myślenia, Biegłej znajomość programu Excel, Umiejętności...

    poznaj szczegóły
  • Energomix S.A

    Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

    mazowieckie

    Wprowadzanie oraz analiza danych o profilu zużycia energii dla dużych przedsiębiorstw, Analiza danych i tworzenie profilu energetycznego klienta, Weryfikacja poprawności dokumentów związanych z obsługą energetyczną, Kontrolowanie od strony formalnej...