Specjalista ds. rozliczeń

  • Firma: Klient portalu Praca.pl
  • Lokalizacja: podkarpackie
  • Data publikacji: 2022-06-22

Ogłoszenie numer: 7150722, z dnia 2022-06-22

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Obsługa zamówień i rozliczeń,
  • Wystawianie faktur,
  • Wprowadzanie danych do systemu,
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Wprowadzanie do systemu listy kontrahentów.

Wymagania

  • Umiejętność precyzyjnego komunikowana się,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra znajomości pakietu MS Office,
  • Umiejętność szybkiego przyswajania zdobytej wiedzy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników,
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy,
  • Dostęp do benefitów sportowych, ubezpieczenia grupowego i medycznego.

  • COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

    Cash Application Specialist with English

    dolnośląskie

    This role allows you to gain experience in a customer facing position and develop your skills in domains like accounting and intercultural communication. In addition to your daily duties you will have a chance actively supporting internal, external audit and...

    Data dodania: 2022-06-24

    poznaj szczegóły
  • REMONDIS Sp. z o.o. Dział Odpadów Specjalnych

    Specjalista ds. rozliczeń usług

    śląskie

    rejestrowania i dekretowania dokumentów księgowych zgodnie z zakładowym planem kont i obowiązującymi przepisami oraz dobrą praktyką księgową kompletowania akt finansowo-księgowych przygotowywania faktur kosztowych do wysłania kontrolowania i wyjaśniania...