Specjalista ds. Rozwoju Biznesu w Biurze Oferty Produktowej i Marketingu

  • Firma: Poczta Polska S.A.
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2022-06-22
Jesteśmy największym pracodawcą w Polsce i narodowym operatorem Pocztowym. Zatrudniamy na umowę o pracę prawie 80 000 Pracowników. Znajdujemy się w pierwszej 50 najlepszych pracodawców!
Specjalista ds. Rozwoju Biznesu
w Biurze Oferty Produktowej i Marketingu
Nr ref.: BOPM/16-17/2022
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa o pracę na zastępstwo; praca od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:
  • poszukiwanie nowych lokalizacji dla sieci punktów odbioru i automatów paczkowych (nadań i odbioru przesyłek)
  • weryfikacja biznesowa potencjalnych lokalizacji dla sieci partnerskich punktów odbioru i automatów paczkowych
  • nawiązywanie relacji biznesowych z właścicielami nieruchomości
  • negocjowanie warunków współpracy z potencjalnymi partnerami biznesowymi
  • przygotowanie projektów umów i ich procedowanie
  • doskonalenie i modyfikowanie istniejących modeli współpracy z kontrahentami
  • wdrażanie nowych usług w sieci partnerskich punktów odbioru i automatów paczkowych
  • inicjowanie działań w zakresie poprawy rentowności usług realizowanych w sieci punktów partnerskich i automatów paczkowych
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz wyższe wykształcenie
  • znasz rynek KEP w zakresie metod dostawy
  • dobrze znasz programy pakietu MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • chcesz i umiesz współpracować w zespole
  • dążysz do zrealizowania wyznaczonych celów
  • dobrze organizujesz swoją pracę również pod presją czasu
  • jesteś komunikatywny
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych
  • miejsce do pozostawienia roweru z zapleczem sanitarnym
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pocztę Polską S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Aon

    Privacy Compliance Analyst

    małopolskie

    Aon’s Global Privacy Office are recruiting in Krakow, Poland for a Privacy Compliance Analyst, who will report to the Global Privacy Assurance Director, and will be responsible for: Defining, updating and providing training on privacy policies and controls library...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

    Pracownik ds. analiz biznesowych i raportowania

    mazowieckie

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: analiza danych i raportowanie wykorzystania środków otrzymanych przez Spółkę, w tym dokapitalizowania i kredytów bankowych, udział w realizacji projektów informatycznych oraz wdrażanie i rozwijanie narzędzi...

    Data dodania: wczoraj

    poznaj szczegóły
  • mBank S.A.

    Specjalista ds. analiz biznesowych

    mazowieckie

    Zadania jakie chcemy Ci powierzyć w ramach tej roli: cykliczne przygotowywanie raportów dla obszaru sprzedaży mLeasing analiza i interpretacja danych sprzedażowych oraz CRM rozwój i obsługa narzędzi analitycznych klasy BI Nasze oczekiwania: wykształcenie...

    Data dodania: 2022-06-23