Specjalista ds. spraw rozliczeń podatkowych i rachunkowych / Księgowa, Księgowy

  • Firma: mBank S.A.
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2021-02-15
Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
Zobacz, jak dbamyo pracowników!

Specjalista ds. spraw rozliczeń podatkowych i rachunkowych/ Księgowa, Księgowy mLeasing

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: RKM/010/0121

Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

  • Księgowanie faktur zakupu na potrzeby gospodarki własnej
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod kontem merytorycznym podatkowym i rachunkowym
  • Alokacja kosztów i podatku VAT do odpowiednich okresów
  • Księgowanie rezerw
  • Analizowanie kont związanych z zaksięgowanymi dokumentami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie, preferowane kierunki: finanse, księgowość
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w księgowości
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w tym bardzo dobra znajomość programu Excel)
  • Samodzielność, terminowość oraz umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z klientem

Mile widziany:

  • Kurs samodzielnej księgowej/ samodzielnego księgowego

  • TEAMAGRO

    Księgowa / Księgowy

    lubelskie

    Opis stanowiska: weryfikacja i księgowanie faktur sprzedażowych, zakupowych, naliczanie odsetek, księgowanie dokumentów magazynowych, uzgadnianie stanów i kont magazynowych, rozliczanie inwentaryzacji, comiesięczne uzgadnianie kont księgowych, robienie...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

    GL Accountant

    dolnośląskie

    Subject Matter Expert in Banking, ICM, Fixed Assets, Reconciliation or Journals with responsibility for driving standard processes, troubleshooting and continuous improvement Work with Onshore client SME’s in minimizing the reconciliation items Responsible for...

    poznaj szczegóły
  • Biuro Rachunkowo - Księgowe "Bilansista" Sp. z o. o.

    Księgowy / Księgowa

    kujawsko-pomorskie

    Celem stanowiska Księgowy jest praca w Zespole Księgowych oraz wykonywania czynności z tym związanych. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Dekretowanie i księgowanie dokumentów (pełna księgowość). Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi...