Specjalista w Dziale Rozliczeń, Analiz i Kontroli Kosztów

  • Firma: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2022-09-23

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Wawer,

z siedzibą w Warszawie, ul. J. Strusia 4/ 8

zatrudni osobę na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa, Wawer
Od kandydatów oczekujemy:
  • co najmniej 3 letniego doświadczenia zawodowego w obszarze finansów,
  • wykształcenia wyższego,
  • dobrej znajomości przepisów w obszarze finansów przedsiębiorstw,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętności planowania oraz dobrej organizacji czasu pracy,
  • dyskrecji i asertywności.
Dodatkowym atutem kandydata będą:
  • doświadczenie w pracy w jednostkach systemu ochrony zdrowia,
  • studia podyplomowe/szkolenia z zakresu rachunkowości zarządczej, rachunku kosztów, finansów przedsiębiorstw, podatków.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (początkowo umowa o pracę na okres próbny),
  • stabilną pracę w rozwijającym się podmiocie leczniczym,
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Zakres czynności:
  • opracowywanie normatywnych kosztów procedur medycznych, prowadzenie rachunku kosztów, przygotowywanie informacji w zakresie rachunkowości zarządczej na podstawie danych przychodowo-kosztowych,
  • analiza ekonomiczna wyników finansowych poszczególnych komórek organizacyjnych SZPZLO dla celów optymalnego zarządzania oraz stałe monitorowanie i raportowanie odchyleń od wartości zaplanowanych,
  • sporządzanie okresowych raportów, informacji, zestawień oraz analiz,
  • sporządzanie programów naprawczych, strategii krótkoterminowych i strategii długoterminowych,
  • sporządzanie biznesplanów oraz kalkulacji niezbędnych do podejmowania decyzji zarządczych,
  • zapewnienie prawidłowego rozliczenia umów zawartych przez SZPZLO,
  • współpraca w przygotowaniu budżetów i udział w procesie negocjacyjnym nowo podpisywanych umów.

  • Klient portalu Praca.pl

    Specjalista ds. Rozliczeń Kontraktów

    mazowieckie

    Weryfikacja faktur przerobowych Podwykonawców wraz z prowadzeniem zestawienia faktur Wystawianie faktur- kompensat do Podwykonawców Wystawianie not obciążeniowych / potrąceń kaucji podwykonawców na wniosek Kierowników Budów/ Kontraktów oraz na wniosek...

    Data dodania: 2022-09-23

    poznaj szczegóły
  • PGE Paliwa Sp. z o.o.

    Specjalista ds. Rozliczeń

    małopolskie

    Twój zakres obowiązków: Wystawianie oraz weryfikacja faktur pod względem formalnym, rachunkowym, podatkowym (VAT, akcyza) oraz sprawdzanie zgodności faktury z umową i dokumentami towarzyszącymi dostawie. Księgowanie zleceń sprzedaż, wystawianie faktur...

    poznaj szczegóły
  • Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.

    Referent ds. rozliczeń

    śląskie

    Zatrudnienie od 01.11.2022r. Twój zakres obowiązków Sprawdzanie poprawności i kompletności danych w systemie komputerowym Uzupełnianie i korygowanie danych Analizowanie i uwzględnianie w systemie indywidualnych wymagań klientów Opracowywanie komunikatów...

    Data dodania: 2022-09-21