Specjalista

  • Firma: Ministerstwo Zdrowia w Warszawie
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2024-04-05
Ministerstwo Zdrowia w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 135999

Warunki pracy

praca biurowa wykonywana w pozycji siedzacej przy komputerze, co najminiej 4 godziny dziennie,

zagrozenie korupcją,

permanentna obsługa klientów zewnętrznych (spoza
administracji, beneficjenci programu, przedstawiciele
uczelni,

praca pod presją czasu.

Zakres zadań

  • Przygotowuje dokumentację związaną z wdrażaniem reform oraz inwestycji realizowanych przez DRKM w ramach KPO, w tym Wnioski o Dofinansowanie oraz częściowe Wnioski o Płatność w ramach Wniosków o Płatność składanych do KE, dokumenty One Page Note dla poszczególnych kamieni milowych, dokumenty związane wdrażaniem KPO przez DRKM.
  • Dokonuje oceny pod względem formalnym i merytorycznym wniosków o dofinansowanie w ramach KPO w celu przeprowadzenia procedury wyboru projektów do dofinansowania oraz przygotowuje umowy na udzielenie dofinansowania i aneksy do umów.
  • Monitoruje projekty realizowane przez beneficjentów, w celu oceny postępu z ich realizacji.
  • Prognozuje i podejmuje działania naprawcze w celu eliminowania zagrożeń i nieprawidłowości dla realizacji projektów.
  • Przygotowuje informacje, sprawozdania z zadań realizowanych przez Wydział, projekty odpowiedzi na interpelacje, zapytania, oświadczenia poselskie i senatorskie, a także petycje oraz inne pisma w zakresie zadań KPO.
  • Współpracuje z Departamentem Nadzoru i Kontroli oraz Departamentem Oceny Inwestycji w kwestiach kontroli realizacji i wdrażania KPO w zakresie działań realizowanych w Departament Rozwoju Kadr Medycznych.
  • Bierze udział w pracach związanych z Krajowym Programem Odbudowy.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie realizacji projektów ze środków krajowych lub UE

  • znajomość ustawy o zasadach prowadzenia polityki rozwoju w zakresie planu rozwojowego
  • umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia
  • Komunikatywność
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 październiak 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumantach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych przed 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności prognozowania oraz koordynowania
  • język angielski poziom średniozaawansowany

Te ogłoszenia mogą Cię zainteresować:

  • Ministerstwo Zdrowia w Warszawie

    Główny specjalista

    mazowieckie

    Warunki pracy praca biurowa wykonywana jest w pozycji siedzącej przy komputerze, co najmniej 4 godziny dziennie; presja odpowiedzialności za środki publiczne w ogromnej kwocie; praca pod presją czasu; praca pod presją czasu, wynikającą z często bardzo...

    Data dodania: 2024-04-30

    poznaj szczegóły
  • Ministerstwo Finansów w Warszawie

    mazowieckie

    Warunki pracy praca administracyjno-biurowa obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie nietypowe godziny pracy (w tym dyżury) krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe Zakres zadań Opracowuje, analizuje i opiniuje instrukcje oraz dokumenty dla przedstawicieli...

    Data dodania: 2024-04-24