Starszy Doradca ds. Finansów Korporacyjnych

  • Firma: Praca.pl Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: wielkopolskie
  • Data publikacji: 2024-02-15

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Poznań, Nowe Miasto
Zakres obowiązków
  • Realizacja projektów: modelowanie finansowe, wyceny firm, doradztwo finansowe
  • Wsparcie procesów M&A, reorganizacje firmowe, pozyskiwanie finansowania
  • Analizy finansowe i rynkowe, wyceny, prognozy
  • Raportowanie i prezentowanie wyników
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Doświadczenie w wycenach/finansach
  • Analiza danych, precyzja, zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego
  • Biegłość w MS Excel i PowerPoint
  • Zdolności interpersonalne
Atuty:
  • Znajomość Business Intelligence (np. Power BI)
  • Osoby bez doświadczenia, ale zainteresowane wycenami/modelowaniem zachęcamy do kontaktu
Oferujemy:
  • Szacunek, rozwój, ścieżka kariery
  • Kultura pracy: zaufanie, współpraca, wsparcie
  • Rozwój kompetencji, praca w różnorodnym zespole
  • Stabilność: umowa, benefity (zdrowotne, MultiSport, itp.)

  • Praca.pl Sp. z o.o.

    śląskie

    Zakres obowiązków Realizacja projektów: modelowanie finansowe, wyceny firm, doradztwo finansowe Wsparcie procesów M&A, reorganizacje firmowe, pozyskiwanie finansowania Analizy finansowe i rynkowe, wyceny, prognozy Raportowanie i prezentowanie wyników Nasze...

    Data dodania: 2024-02-15

    poznaj szczegóły
  • CAPITAL SERVICE

    Doradca Finansowy

    mazowieckie

    To stanowisko może być Twoje jeśli: posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne) masz doświadczenie na podobnym stanowisku cechuje Cię dobra organizacja pracy, orientacja na szczegóły i rzetelność posiadasz umiejętności analitycznego...

    Data dodania: 2024-02-06

    poznaj szczegóły
  • Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

    Pracownik do spraw produktów finansowych

    lubuskie

    Obsługa klienta, sprzedaż produktów finansowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Mile widziane wykształcenie min. średnie. Osoba niekarana za przestępstwa finansowe, umiejętność podstawowa obsługi komputera.

    Data dodania: 2024-02-04