Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Finansowych

  • Firma: POLAQUA Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2021-11-23

POLAQUA Sp. z o.o.

W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o., poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wólka Kozodawska k. Piaseczna
ZADANIA:
  • Weryfikacja bieżącego raportowania zarządczego budów;
  • Nadzór nad rozliczeniami finansowymi budów oraz przepływami pieniężnymi;
  • Weryfikacja zaksięgowanych dokumentów pod względem poprawności z zapisami umów i przepisami podatkowymi;
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy;
  • Wsparcie dla działów finansowych budów w zakresie przepisów podatkowych i raportowania;
  • Obsługa finansowa budów w okresie gwarancyjnym;
  • Uczestnictwo w wewnętrznych zadaniach Dyrekcji Finansowej Produkcji;
  • Współpraca z innymi działami firmy, budowami.
WYMAGANIA:
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku w branży budowlanej;
  • Znajomość zagadnień związanych z księgowością, prawem gospodarczym, przepisami  dotyczącymi podatków itp.;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane kierunki - Ekonomia, Finanse, Rachunkowość;
  • Dobra znajomość Excela oraz systemów finansowo-księgowych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2, znajomość języka hiszpańskiego – mile widziana;
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do odbywania podróży służbowych.
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • Możliwości rozwoju przy ciekawych projektach infrastrukturalnych;
  • Pracę w zespole specjalistów z branży.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

  • Hemmersbach

    Financial Specialist

    dolnośląskie

    Your Tasks Acting as a single point of contact for local tax advisors and auditors in various countries Discussing bookkeeping, accounting rules, taxation, reconciliation and annual closing Monitoring and auditing of the current accounting of foreign subsidiaries...

    Data dodania: 2021-12-04