Statystyk - analityk

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
  • Lokalizacja: pomorskie
  • Data publikacji: 2022-12-31
Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Numer: StPr/22/1659
OBOWIĄZKI:

Wsparcie kluczowych procesów sprawozadawczości elektronicznej dla działu świadczeń medycznych, wspólpraca z NFZ oraz innymi instytucjami, automatyzacja procesów raportowaniai analizowania danych, zapewnienie bezpieczeństwa oraz ciągłości działania systemu informatycznego przy wspólpracy z dostawcą oprogramowania

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: znajomość programu Excel

Wymagania inne:

konieczne: wykształcenie wyższe (ekonomiczne, informatyczne, statystyczne)

Miejsce pracy:

Starogard Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

  • Urząd Regulacji Energetyki w Warszawie

    Starszy specjalista

    małopolskie

    Warunki pracy Praca administracyjno-biurowa. Opracowywanie dokumentów, prace i czynności koncepcyjne i biurowe. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów). Zagrożenie korupcją, permanentna obsługa klientów...

    Data dodania: wczoraj

    poznaj szczegóły
  • Orange Polska S.A.

    Analityk finansowy ds. Zakupów

    lubelskie

    Rozpoczynamy kooperację z międzynarodowym klientem, dołącz do zespołu i weź aktywny udział w kształtowaniu wzajemnej współpracy. Ocena i analiza ryzyka dostawców zgodnie z zasadami due diligence Przygotowanie raportów z obszaru zakupów (cykliczne i ad...

    Data dodania: 2023-01-26