Statystyk medyczny - staż

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
  • Lokalizacja: śląskie
  • Data publikacji: 2023-01-23
Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/23/0105
OBOWIĄZKI:
1. Rozliczanie świadczeń medycznych.2. Kontrola dokumentacji medycznej.3. Współpraca z instytucjami w celu sprawozdawczości (NFZ, GUS, Ministerstwo Zdrowia itp.).4. Nadzór nad przekazywanymi przez Oddział Szpitala Kartami Statystycznymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

  • Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w Warszawie

    Główny specjalista

    mazowieckie

    Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań Pracownik wykonuje czynności o charakterze: - statycznym, związane głównie z pracą przy biurku i komputerze, - dynamicznym, związane głównie z poruszaniem się po...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Urząd Statystyczny w Rzeszowie

    Starszy statystyk

    podkarpackie

    Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Praca w budynku przy ul. Bieszczadzkiej 5 w Krośnie Praca biurowa, Praca przy monitorze ekranowym, Permanentna obsługa klientów zewnętrznych, Nietypowe godziny pracy (w...

    poznaj szczegóły
  • Urząd Statystyczny w Warszawie

    mazowieckie

    Warunki pracy Praca biurowa Użytkowanie sprzętu biurowego Praca przy monitorze powyżej 4 godzin dziennie Kontakty zewnętrzne z gospodarstwami domowymi/placówkami handlowymi w celu kontroli danych zebranych przez ankieterów statystycznych Oddział Urzędu...

    Data dodania: wczoraj