Technik ekonomista

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
  • Lokalizacja: podkarpackie
  • Data publikacji: 2024-01-30
Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
Miejsce pracy: Gorzyce
Numer: StPr/24/0032
OBOWIĄZKI:
Wsparcie dla współpracowników przy dokonywaniu analiz, pomoc w pracach administracyjno-biurowych, współudział w tworzeniu raportów i opracowywaniu danych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office

Wymagania inne:

zdolność analitycznego myślenia; umiejętność pracy w grupie; ciekawość i chęć pozyskiwania nowej wiedzy; łatwość nawiązywania kontaktówstaż na okres 6 m-cygwarancja zatrudnienia po zakończonym stażu na 3 m-ce za pośrednictwem Agencji Pracy Gi Group Sp. z o.o.

Miejsce pracy:

Gorzyce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

  • Alior Bank

    Specjalista / Ekspert ds. Strategii Kapitału

    małopolskie

    Jeśli jesteś osobą, która: ma wykształcenie wyższe (ekonomia, matematyka, fizyka lub pokrewne), posiada umiejętności analityczne oraz potrafi efektywnie prezentować wyniki analiz dla odbiorców na różnych szczeblach zarządzania, potrafi modelować...

    Data dodania: 2024-02-21

    pomorskie

    mazowieckie