Współpracownik w Zespole Controllingu i Rozliczeń IT

  • Firma: VIG Polska
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2021-05-20

Jesteś zdolny, kreatywny, nie boisz się wyzwań, potrafisz pracować w zespole, logicznie myślisz, szybko odnajdujesz się w złożonych wymaganiach i nowych technologiach? Właśnie takich osób poszukujemy!

VIG Polska należy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Wsparcie wwystawianiu i wysyłaniu faktur (w tym korygujących)
  • Pomoc w dbaniu o prawidłowy obieg dokumentów księgowych
  • Analizowanie faktur pod kątem poprawności danych
  • Rejestracja faktur w dedykowanym systemie.
Czego oczekujemy?
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Mile widziana podstawowa wiedza z księgowości lub chęć rozwoju w tym obszarze
  • Dyspozycyjności do pracy ok. 80 -120 h w miesiącu
  • Dobrej znajomości MS Office, w szczególności MS Excel
  • Dokładności, sumienności i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Dobrej i samodzielnej organizacji pracy
  • Mile widziany status studenta.
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zespole zajmującym się Finansami.
  • Naukę system księgowego, systemu CRM, zasad wystawiania faktur i podstaw rachunkowości
  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy
  • Współpracę w dłuższej perspektywie na podstawie umowy zlecenia.

  • Randstad Polska Sp. z o.o.

    Specjalista ds. controllingu

    warmińsko-mazurskie

    oferujemy pracę w dynamicznym środowisku realne możliwości rozwoju kompleksowy program wdrożenia pakiet benefitów - między innymi opieka medyczna oraz karta multisport zadania przygotowywanie budżetu i forecastu zarządzanie procesem zamknięcia miesiąca...

    Data dodania: wczoraj

    poznaj szczegóły
  • Ekoenergetyka-Polska S.A.

    Specjalista ds. controllingu (płynności finansowej)

    lubuskie

    Opis stanowiska: pełnienie wiodącej roli w zespole w zakresie prowadzenia controllingu płynności w grupie kapitałowej; koordynacja działań w zakresie monitorowania przepływów pieniężnych; wsparcie w zakresie wypracowania potencjalnych działań...

    poznaj szczegóły
  • JT S.A.

    Specjalista ds. kontrolingu biznesowego

    mazowieckie

    znaczący udział w procesie tworzenia budżetów poszczególnych działów; bieżąca analiza odchyleń budżetowych i wyjaśnianie ich przyczyn z dyrektorami działów; wdrożenie systemu oceny poszczególnych działów poprzez KPI; współpraca/nadzór nad...