Analityk Finansowy

  • Firma: Praca.pl Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: pomorskie
  • Data publikacji: 2024-04-11

Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie:
    • analiz finansowych
    • prognoz finansowych i budżetów
  • Opracowanie rekomendacji strategicznych na podstawie analiz wskaźników finansowych
  • Ocena ryzyka inwestycyjnego i finansowego
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, finansowe lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi analitycznych (np. Excel, Power BI)
  • Znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
  • Certyfikaty branżowe (np. CFA, ACCA)
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP (np. SAP, Oracle)
  • Znajomość zagadnień związanych z fintech, blockchainem lub modelowaniem finansowym
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Benefity (ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport)
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach

  • Aon

    Junior Treasury Analyst

    małopolskie

    This position is primarily responsible for managing daily cash, short term investments and debt. Aon is in the business of better decisions At Aon, we shape decisions for the better to protect and enrich the lives of people around the world. As an organization,...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

    Starszy analityk ds. transakcji rynku finansowego

    małopolskie

    - potwierdzanie transakcji na rynku FOREX- rozliczenie transakcji z rynku FOREX- rekoncyliacja transakcji- komunikacja zewnętrzna z uczestnikami rynku FOREX- komunikacja z wewnętrznymi zespołami Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące...

    Data dodania: 2024-05-05

    poznaj szczegóły
  • NES Global Talent

    Analityk Inwestycyjny

    zachodniopomorskie

    Obowiązki: Modelowanie finansowe Tworzenie analiz i raportów Wycena nowych projektów (publicznych, publiczno – prywatnych i prywatnych) – zawartych w modelach finansowych na podstawie przepływów wskaźników Nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych...

    Data dodania: 2024-05-03