Specjalista ds. Ryzyka i Analiz

  • Firma: Praca.pl Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
  • Data publikacji: 2024-04-17

Miejsce pracy: Olsztyn
Zakres obowiązków:
  • Identyfikacja i analiza potencjalnych ryzyk;
  • Ocena ryzyka kredytowego, rynkowego, operacyjnego;
  • Opracowywanie modele oceny ryzyka;
  • Przygotowanie raportów z analiz ryzyka;
  • Tworzenie zaleceń dla minimalizacji ryzyka.
Wymagania:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość narzędzi analitycznych i statystycznych;
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych;
  • Bardzo dobra znajomość Excela;
  • Komunikatywność, samodzielność i inicjatywa;
  • Znajomość języka angielskiego.
Co oferujemy:
  • Umowa o pracę na pełny etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia;
  • Pakiet benefitów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności;
  • Elastyczne godziny pracy.

  • Aon Polska Sp. z o. o.

    Specjalista ds. modelowania ryzyka

    mazowieckie

    Twoje codzienne zadania: Analizowanie wpływu katastrof naturalnych na portfele majątkowe zakładów ubezpieczeń, z wykorzystaniem opracowanych wewnętrznie modeli Aon oraz licencjonowanych zewnętrznie modeli katastrof Analiza i przetwarzanie danych klientów...

    Data dodania: 2024-04-27

    poznaj szczegóły
  • Praca.pl Sp. z o.o.

    pomorskie

    Zakres obowiązków: Identyfikacja i analiza potencjalnych ryzyk; Ocena ryzyka kredytowego, rynkowego, operacyjnego; Opracowywanie modele oceny ryzyka; Przygotowanie raportów z analiz ryzyka; Tworzenie zaleceń dla minimalizacji ryzyka. Wymagania: Doświadczenia na...

    Data dodania: 2024-04-17