Księgowa / Księgowy z językiem francuskim

  • Firma: Nowy Styl
  • Lokalizacja: małopolskie
  • Data publikacji: 2022-09-12
Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków
  • księgowanie faktur kosztowych i materiałowych
  • weryfikacja i analiza zapisów księgowych
  • wsparcie przy zamknięciu miesiąca
  • tworzenie raportów i sprawozdań
  • współpraca z kolegami ze spółek zagranicznych
Nasze wymagania
  • znasz język francuski i potrafisz się w nim swobodnie komunikować
  • język angielski (co najmniej na poziomie B1)
  • dobrze znasz program MS Excel
  • potrafisz efektywnie organizować czas swojej pracy
  • szukasz pracy gdzie wykażesz się swoimi umiejętnościami współdziałania w międzynarodowym zespole
  • cechuje Cię analityczny sposób myślenia
Mile widziane
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w szerokim zakresie związanym z księgowością
  • doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP typu SAP, IFS
  • znajomość polskich zasady rachunkowości
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość
  • prawo jazdy kat.B
Benefity:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.

  • Masfalt Sp. z o.o.

    Księgowa / Księgowy

    mazowieckie

    Miejsce pracy: Pruszków ul. Stefana Bryły 4 Do głównych zadań na stanowisku będzie należało: Księgowanie dokumentów kosztowych; Księgowanie faktur sprzedaży; Księgowanie wyciągów; Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami; Weryfikacja kont...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • SEDAR S.A.

    Specjalista Księgowa do spraw windykacji należności

    lubelskie

    ZADANIA: Praca w programie komputerowym księgowo-finansowo-bankowym. Bieżąca windykacja należności w tym opakowań kaucjonowanych. Telefoniczny i pisemny monitoring stanu należności w tym opakowań kaucjonowanych. Potwierdzanie i uzgadnianie stanu należności...

    Data dodania: wczoraj

    poznaj szczegóły
  • LST-Polska Sp. z o.o.

    Księgowy / Księgowa

    lubelskie

    Zakres wykonywanych czynności: Wystawianie faktur RR oraz obsługa dokumentacyjna skupu owoców Dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych i magazynowych oraz innych dokumentów, w tym: kontrola dokumentów pod względem formalnym, rachunkowym i merytorycznym...

    Data dodania: 2022-09-23